| le.cocaine a întrebat:

Cum distribui si eu un videoclip pe facebook? HELP! dau funda!

3 răspunsuri:
| Ćřęøےίиąą a răspuns:

Dai copy paste la link acolo unde scrie " La ce te gandesti"si dai ok si gatawinkingf

| Ćřęøےίиąą a răspuns:

Poate nu ti-am explicat corect laughing) : iei linkul de pe youtube dai copy pe el te duci la facebook acolo scrie "La ce te gandesti?" dai paste si dupa aia ENTER si ai distribuit un video pe facebook

| Unaltanonim a răspuns:

Iei link`ul dupa youtube copy te duci la facebook dai click acolo unde scrie link dai paste sper ca te-am ajutat. fundita?!