| Ramona_6895 a întrebat:

Cum e cand dai corigenta? e greu? ce subiecte iti da? la matematica imi spuneti si mie va rog frumos. ce trebuie sa faci ca sa treci? trebuie sa inveti toata vacanta? multumesc

3 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Aha deci ai ramas corigentatongue

nu stiu cum este.eu nu am fost in viata mea corigenta!happy

vezi daca nu ai invatat la timp acum te chinui cu intrebari pe site`uriwinking

sper sa iei corigenta!happy
si sa inveti!happy

| vlaaddd a răspuns:

E cam nasol, greu nu e, iti spune profesoara ce trebuie sa inveti ( vreo 2 lectii ).
Ca sa fii sigura ca treci strange 100 de euro.

Si nu, nu am ramas corigent, dar a ramas un coleg si mi-a spus.

| Guess00 a răspuns:

Iti spun de pe pielea mea e suuuper greu iti da o lucrare din mai multe lecti. Oricum iti spun de acum mai bine inveti. Succescstraight face