| PredatoR a întrebat:

Cum editez o poza sa o fac ca si cand este desenata de mana sau sa im arate doar conturul? ziceti-mi cu ce program si dati-mi si instructiuni cum sa-l foloseschappy Funda pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Nu cred ca se poate... doar sa rogi pe cineva care se pricepe la desenul pe calculator ca sa reproduca poza, sau sa incerci sa conturezi tu.
Sau mai este varianta stencil, care o faci in Photoshop cu optiunea Select -> Color Range... si alegi o culoare mai inchisa la piele, OK, dupa aia ctrl+c pe poza, ctrl+v, si colorezi cu negru ce ai selectat, si stergi layerul de dedesubt (poza initiala)...
Sper c-am fost de ajutor happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca se poate pe calculator
Dar...chestia asta se poate face pe telefoanele mobile:
1. pune imaginea in telefon(daca o ai, e si mai bine)
2. du-te la editare img, sau ceva de genul ->efecte speciale -> schita
3.salveaza img
4.transfer`o in comp si printeaza
sper ca te-am ajutat big grin