| anonim_4396 a întrebat:

Cum este la Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir" Iaşi? Vreau detalii! Ofer fundiţă celui mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| skinnylove a răspuns:

Acesta este site-ul lor : www.ltdc.ro
este un liceu acceptabil, nici extraordinar de bun ( gen National, Racovita), nici ca cele industriale.

2 răspunsuri:
| skinnylove a răspuns:

Presupun ca trebuie sa si inveti pentru note mari. laughing
dar de ce cantemir? ai multe posibilitati.

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Am un coleg de clasa care a venit de acolo si era destul de bine. :]
Dar am auzit ca unii studenti din camin fumeaza drogurii :-s
Eo invat mai sus pe copou la Liceul cu program sportiv atletism smug
Este supeer acolo. Ai cantina, camin dita mai sala acces la stadionul cel mare smug