| Psihoyounger a întrebat:

Cum esti intr-o relatie? Preferi sa fii mai mult singur/a cu el/ea sau preferi sa umblati de mana si imbratisati pe strada ca sa vada toata lumea ca sunteti impreuna?

Răspuns Câştigător
| Cryssy a răspuns:

Prefer sa fim mai mult singuri. love strucklove struck

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cand iesim impreuna, ne tinem tot timpul de mana, insa depinde de chef daca ne si sarutam/strangem in brate sau doar ne tinem de mana. Imi place sa stam impreuna, acasa, sa vedem un film, sa gatim ceva, imi place si sa iesim; comportamentul depinde de chef, nu de mediu.

| fabogov a răspuns:

Mi se pare stupid sa umblii de mana pe strada doar ca sa vada ceilalti ca sunteti impreuna. Umblii cu ea de mana doar daca simti asta...nu din interes...ca poate poate te vede vreun tovaras si dupa afla tot cartieru' ca stai tu cu una "buna" si mai stiu eu cum.
EU prefer relatia bazata pe reciprocitate...libera, care sa nu te sufoce, sa te faca sa uiti de lucrurile pe care inainte obisnuiai sa le faci.
Succes.

| liz23 a răspuns:

Faceti exact ce va place, important este sa va simtit bine unul in preajma celuilalt indiferent de locatie, nu ce spune lumea.lumea nu simte ce simtiti voi... iar relatia se rezuma la 2 persoane nu la mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi prea pasa ce spune lumea, de fapt nu mi-a pasat niciodata, imi place sa-i simt mana mare si calda, este un sentiment de caldura, ma simt ca un copil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o tin de mina cind ne plimbam, e pentru ca asa vreau si imi place, nu sa ma vada lumea. Nu-mi foloseste la nimic "vazutul lumii".