| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac baietii de tot cuceresc fetele?!

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Fetele se lasa cucerite sau doar agatate? Inca-s nedumerit in aceasta privinta. Fiecare cu felul sau de abordare. Daca fiecare baiat si-ar expune propriul plan n-ar mai avea farmec pentru fete. E un secret care trebuie pastrat!

| DevilLife a răspuns:

Cum fac fetele de cuceresc baietii?

| adRiaNOO a răspuns:

Ehhh secret discret...winkingwinkingwinking\:d/\:d/

| maria3111 a răspuns:

Aproape orice fata vrea sa aiba un prieten si u daca ai primi un buchet de 13 trangafiri nu te-ai indrogosti de acela sau o scrisoare de aia simandicoasa ...si apropo 13 cica e cifra dragosteilaughingfunda?happy