| lollipopzz a întrebat:

Cum fac bani la LadyPopular?

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Poti sa iti iei un job, dar nu uita mai intai trebuie sa faci cursul de pregatire care dureaza in jur de 2 zile. Te poti juca si castigi puncte sau bani. Daca iti iei un prieten iti va da puncte si dolari zilnic. Cam asta e.

2 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Joaca jocuri.

| andreeeeeeeeea a răspuns:

In afara de job, de jocuri si de iubitul care iti da zilnic bani, mai poti face rost, si de la ghicitoarea aceea din mall. La cutiile acelea poti castiga bani, diamante, haine dar si poti pierde. Dar ca sa iti incerci norocul trebuie sa platesti, depinde de cel nivel esti.