| ofataprietenoasa a întrebat:

Cum fac bani pe stardoll? Va rog,
spuneti-mi si mie!

3 răspunsuri:
| last_9432 a răspuns:

Pai o sa scie acolo games si daca te joci iti va da banii funtita?

| Andradaaaaa a răspuns:

Nui da fundita la last ca nu asa se fac banii! banii ti da jocu d 2 ori si dupa aia cand te faci superstar o sa-ti dea zilnic si exista un cod la stardol ca si hack sa-ti dea bani 4 zile la rand si sa te faca superstar pentru 2 zile sti cum!:intrii in album dupa aia dai log out si dupa aia f8 dupa aia te loghezi din nou si intrii in album dar asta merge doar la conturile noi de stardol chiaer in ziua in care iti faci contul! bafta! pliz funditaaaa!

| patriciabianca39 a răspuns:

Nu-i da fundita la euu ca nu asa se fac banii prima data votezi pe cineva dupa aia votezi ola album si la scenariu dupa aia da pe ceasurile alea si da la catwalk si acolo alegi una din cele trei fete dupa aia dai mai jos si apesi pe star desing si votezi o haina si primesti un dolar si 4 temporari cu cei 4 temporari iti cumperi ceva si pe celalalt il pastrezi.