| 愛LeEu愛 a întrebat:

Cum fac ca pe mess sa imi apara scrisul mai mare, mai patratos happy, mai mic, nu cand scriu pe mess, ci numele oamenilor pe care ii am... funda,
vreau detalii

Răspuns Câştigător
| Boouublees a răspuns:

Deci :

1. Intra in Preferences
2. Iti apare o caseta apasa unde scrie Apperance
3. Mai in jos scrie Messenger Options... Acolo este o caseta. Mai departe te descurci
4. Dupaia dai Apply

FUNDAA?

1 răspuns:
| TooNight a răspuns:

Dai sus pe Messenger,vezi ca-ti apare acolo in bara,sus la fereasta de la messenger. Apoi: Dai la Preferences. Apoi: Dai la Appearance. Apoibig grinai vezi ca acolo jos, in dreapta ferestrei cele noi, iti apare probabil Arial. Dar jos, in dreapta, nu sus. Dai click si ti-o setezi tu asa cum vrei.Si apoi dai Apply si Ok.
Ai inteles?, Funda?big grin