| andyy_5855 a întrebat:

Cum fac misiuni la pandanda?

3 răspunsuri:
| Fαntαsy a răspuns:

Dai click pe o misiune si cauti prin lumi ce-ti cere.
iti scrie acolo unde le poti gasiwinking

got it? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. dai pe cel la care deasupra capului apare un Q galben
2.accepti misiunea
3. dupa ce ai acceptat misiunea dai in ques log sa vezi ce iti cere
4.cauti prin panda land ce iti cere sa o faci
5. dupa ce ai facut-o te intorci la ala de la care ai luat misiunea si dai pe el
6. el it ida recompensa si poate fi urmatoarele:1.bani si experienta
2.bani,experienta si premii pe care premiile ti le adauga la awards

| MichelleI a răspuns:

Dai clic pe cel cACRE UN Q deasupara capului acepti misiunea si te plimbi peste tot si gasestidar te sfatuiesc sa te duci n locurile specifice misiuni tale si ca sa vezi de unde e si s cine tia dato dai joc unde vrei sa scrii pe acolo e un Q si apesi si vezi locurile asta e si te rog imi dai si mie panfu puppy dog eyes