| andreiutza_4385 a întrebat:

Cum fac rost de clopotei pe clopotel.ro?

1 răspuns:
| Tweetymrrr a răspuns:

Uploadand poze in albumul personal si/sau in albumul grupului
uploadand poze in fanclub
scriind insemnare in jurnalul personal si/sau in jurnalul grupului
uploadand talente - muzica, pictura, poezie/proza
postand noutati in fanclub
postand versuri in fanclub
propunand un joc
propunand perle, ghicitori, bancuri
propunand basme, poezii
propunand un articol pentru Enciclopedia Clopotel
propunand un referat
b) Raportand useri, continut sau actiuni indecente

c) Punctand cu clopotei continutul altora

d) Jucand jocul zilei

Iti poti valorifica clopoteii de aur pe care i-ai strans in Buticul din fata Mall-ului, cumparandu-ti pasta corectoare, lozuri sau cadouri pentru tine si prietenii tai!
In plus, lucram la cladirea unui Mall virtual, din care iti vei putea procura diverse facilitati pentru pagina ta si obiecte surpriza!

Pana cand se vor deschide usile virtuale ale Mall-ului Clopotel, ai grija sa strangi cati mai multi clopotei, sa ai ce cheltui!

Si un fanclub iti faci asa.In dreapta scrie undeva "Fa-ti un fanclub" dai click acolo si iti faci fanclub. Poti sa pui noutati,poze, versuri, etc