| VivianaVivi a întrebat:

Cum fac sa am mai multe fundaluri la o prezentare in Power Point? Am windows 2010 si nu stiu de ce, abia am 15 fundaluri... Help?

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Pentru ca nu le-au mai pus intr-o librarie proprie, probabil sa reduca din spatiul necesar pentru instalare, tot ce e de genul asta (si pe la word sunt chestii pentru decor, rame, etc) le tin online. Cand dai sa alegi vezi ca e undeva un dialog cu "go to Microsoft..." ceva online, aparea in dreapta ecranului un fel de meniu de unde puteai alege daca sa mergi la ei online sau sa alegi de pe un cd sau ceva personal de-al tau - nu mai stiu precis ca l-am dezinstalat ca nu mi-a placut laughing