| TheBlackCrystal a întrebat:

Cum fac sa anulez la facebook setarea sa ma vada doar prietenii prietenilor? Adica sa ma poata vedea tooooti! PLZ RASPUNS URGENTT!

2 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Dai sus in dreapta la privacy settings si selectezi setarea care-ti trebuie. Fundaaaaa:*

| ayanna_2449 a răspuns:

Pai le iei pe rand. Intri de exemplu in meniu, la,,informatii'', dand click pe acesta. Se deschide o pagina cu datele postate de tine in aceasta sectiune. In dreapta fiecarei postari exista optiunea,, editeaza''. Dai click pe ea, se deschide o alta pagina cu mai multe sectiuni paralele, pe orizontala, ce cuprind datele inscrise de tine. Ajunsa aici, vei vedea in partea dreapta a fiecarui rand un buton si o sageata indreptata in jos, langa el.Accesezi sageata cu cursorul mouseului (click stanga) si se deschide un meniu cu optiunile ce le cauti:public, prieteni, doar eu...etc. Schimbi din optiunea,,prieteni'' in,, public'' accesand direct cu mouseul optiunea,, public'' si gata, revii iar la meniul initial. Apoi faci cu toate sectiunile din meniul facebook la fel. Succes.