| Elena11 a întrebat:

Cum fac sa imi apara toata poza la avatar? am micsorat-o dar se vede tot la fel. Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| dollydee a răspuns:

Editeaza-i dimensiunile din lungime si latime in asa fel incat sa fie patrata.

2 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Imaginea daca e vorba de asta de pe site este auto-redimensionata de un sistem dupa : de ex 50 x 50 pixeli si 5 mb (nu sunt dimensiunile corecte puse de mine sunt valori date la intamplare)

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Dai click dreapta p poza d la avatar si dai large imagehappy. fundita?:*