| InnaArkane a întrebat:

Cum fac sa imi cresc dmg-ul pe Wartune? Adica e foarte mic.Am auzit ceva cum ca ar trebui sa cumpar cu insignia dar cate imi trebuie si de unde? Dau funda si vot la fiecare intrebare!

3 răspunsuri:
| InnaArkane explică:

Ce itm-uri ar trebui sa cumpar?

| Storcl a răspuns:

Intri la Arena iti gasesti doi playeri si faceti echipa impotriva altor playeri si la fiecare victorie primesti 15 insignia cand faci multe insignia intri la arena shop si cumperi de acolo itm care iti vor mari cu siguranta dmg-ul

| flavyusflavy12 a răspuns:

Din alea de 35 arma, armura ...toate itm de 35 daca ai bani si iti da 30 insignia sau mai mult la battleground cand se termina timpu, succes