| Emy99 a întrebat:

Cum fac sa impresionez o fata care nu ma baga in seama? Si vreau ca sa vina ea sa vorbeasca cu mine. Ce trebuie sa fac? Chiar o iubesc pe fata aia dar ei nu ii place de nimeni din clasa asta ar fi sansa mea sa o cuceresc dar ce trebuie sa fac?
Plzzz rspundeti ca nu mai stiu ce sa fac!

5 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Spune-i exact ce ai scris si aici, iti spun eu ca asta e sigura metoda sa o impresioneziwinking orice fata cauta un baiat care sa tina la ea.winking

| yekto a răspuns:

Sa mergi si sa vorbesti cu ea, sa ii spui ce simti pentru ea? ei da mai bine asteapta ca o sa vina ea la tine. fii foarte atent si stai cu ochii pe cer. sunt toate sansele sa vezi mai un porcelus zburand inainte de a face ea asta big grin
sau... daca ai sa te saturi de asteptat... poti sa mergi sa-i spui ca existi si ca ai sentimente vizavi de persoana ei (cresc sansele si daca ii spui ce anume simti).
succes in a face ceva nu la visatwinking

| pusycatdolls a răspuns:

Vorbeste cu ea. Poti sa impresionezi ajutand-o cumva. Fa-i un cadou dragut. Incearca sa fi tipul cool si in acelasi timp sa nu fi cu nasul pe sus. Trebuie sa mai fi atent la un lucru trebuie sa stii ce-i place. Sper ca te-am ajutat.

| mykron a răspuns:

Inceaca sa vorbesti tu cu ea daca nu te baga in seama inseana ca nu te place

| Leon_1017 a răspuns:

As vrea sa vad si eu o fata care sa mai aprecieze lucrurile astea,adevaratele valori,onestitatea,integritatea, onoarea. Fetele din ziua de astazi si fara suparare sunt mai mult bazate pe tot felul de porcari care depasesc limita bunului simt si mai ales foarte multi bani, daca o sa ii spui ce simti o sa ajungi probabil cea mai amuzanta chestie din grupul ei de prieteni cel mai bine e sa urmezi urmatori pasi : Sa infrunti Sa accepti Sa treci peste pana la urma nu e ultima ta iubire