| EuDenny a întrebat:

Cum fac sa ma placa majoritatea baietilor?
funda

8 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,pai,cu siguranta daca o sa incerci din rasputeri ca acest lucru sa se intample, nu va avea happy end, sau cel putin nu va avea finalul pe care tu ti-l doresti.Probabil ai mai auzit in nerepetate randuri replica asta,insa,cine te place, te place asa cum esti, naturala. Oricum, daca toti baietii ar fi... fermecati de tine, nu cred ca acest lucru te-ar putea avantaja.In schimb, ar putea exista anumite dezavantaje, ca de exemplu sa te plictisesti de ei si sa nu mai poti sa scapi de acestia, devenind foarte insistenti, sau sa fii foarte ..comunicativa cu ei si sa uiti ca mai ai si alte responsabilitati,sau ca mai sunt alte lucruri pe care trebuie sa le faci, ca de exemplu sa pui mai mult accentul pe scoala, sau sa petreci mai mult timp liber singura ori cu familia, pentru a-ti da seama de ceea ce simti cu adevarat, ce iti doresti in acel moment si ce ar fi mai bine pentru tine.Eu zic sa nu iti mai doresti acest lucru, pentru ca viata nu este asa roz precum pare. Dupa o perioada de timp mai indelungata, iti vei da seama ca baietii nu reprezinta o prioritate pentru tine, insa, cu siguranta ai fi putut face lucruri mult mai bune in trecut.Pa-pa!happy

| maria999 a răspuns:

Daca vei adapta stilul piti o sa mearga.Dar parerea mea este sa fi cat mai naturala! Mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-e chiar ti-a luat Dumnezeu si ultimul gram de minte din creierul ala de gaina?

Răspuns utilizator avertizat
| Mădălllinna a răspuns:

tongue Hey happy
Fii tu insuti si nu incerca sa iti iei model pitziile de la TV.
Dar gandeste-te. lucrurile ieftine atrag multi clienti happy Deci ai grija happy :*

| AmaliaAmi a răspuns:

Buna! Asta nu depinde neaparat de aspecutul tau.Depinde de preferinte respectivului baiat.Tu trebuie sa fi cat mai increzatoare in sine.Si cateva haine frumoase ajuta, insa daca un baiat te place, te place pentru ceea ce esti.

| MarryBlake a răspuns:

Saluthappy Trebuie sa fii tu insusi, sa nu incerci sa pari altcineva.fii sigura in fortele tale.Nu cred ca trebuie sa te placa majoritatea baietilor, ci doar cei ce te merita, care te v-a intelege far multe cuvinte, si care te va primi asa cum esti tu cu frumusetea ta interioara! Bafta

| viergedefer a răspuns:

Umbli desculta pe strada