| Katomi a întrebat:

Cum fac sa nu imi mai apara sa platesc cand vreau sa descarc ceva de pe Share...Cash (fara... ) Imi apare 'Complete a Quick Survey to Continue!' Si nu vreau sa platesc. Cum fac sa dispara acea caseta si sa intre direct pe download?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

NU poti descarca de pe share-cash fara sa platesti! Nu platesti ->nu descarci, tocmai de aceea si se numeste site-ul share-cash adica descarca pe bani! Este ca si cum ai fura dintr-un magazin virtual. Deci, in concluzie nu se poate!
Bafta!