| PredatoR a întrebat:

Cum fac sa nu mai primesc E-mail-uri de la fiecare prieten care pune o intrebare pe site?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Dai la http://www.tpu.ro/notificari/ si apesi pe Nu doresc sa primesc notificari de la prieteni atunci cand adauga o intrebare

sper ca te-am ajutat :x

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În josul paginii scrie * Daca doresti sa nu mai primesti notificari atunci cand acest utilizator posteaza intrebari pe TPU.ro, click aici.
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda love struck

| Andraanda a răspuns:

Cand vrei sa pui o intrebare mai jos dupa [[ pune intrebarea]] sunt 2 casutze... e prima e cu doresc sa primesc emailuri cand imi rasp cineva la intrebare happy... Funda?

| mihaelabr a răspuns:

Intri pe mailuri, dai un clic pe mail si vezi ca sub intrebarea pusa de acel prieten scrie : * Daca doresti sa nu mai primesti astfel de notificari atunci cand oricare dintre prietenii tai posteaza intrebari noi pe TPU.ro, click aici.
apesi pe "aici " si te-ai dezabonat happy
noroc!