| LoveGivesYouWings a întrebat:

Cum faci bani pe imvu...pls help crying

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt mai multe cai:
-iti iei un animal de la sectiunea "pets" de pe lista a 2-a, si o data la 2 ore daca ii dai "play whith me" iti da 17/20 de credite, insa cam o data la 2 zile trebuie sa platesti 30 de credite, hrana pentru el.
-faci tuoritalul
-iti mai faci inca un cont si faci tuoritalul de pe el, apoi rogi pe cineva de incredere sa intre pe contul acela, si sa te invite la chat de 4 ori si astfel 2500 de credite iti revin tie
-sau cumperi de pe site, te duci pe lista a 2-a, si ai "free credits" dai click acolo si iti deschide site-ul cu ofertele platesti $ pentru credite, dar eu zic ca e destul de scumpthinking era mi se pare 5$[cam 10lei] pentru 1000 creditestraight face eu zic ca nu se merita.

| scarlethara a răspuns:

A avut sora mea cont pe imvu si maitrageam cu ochiul din cand in cand pe la ea mi se pare ca faceai bani daca iti hraneai cainele pe care il cumparasei