| Elizu a întrebat:

Cum faci sa incarci o poza de pe telefonul mobil pe facebook fara sa intri pe facebook?

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

M indoiesc de faptul ca poti incarca ceva pe facebook fara a intra pe facebook.

| Chrris a răspuns:

Poi de exemplu eu am un Nokia asa 302 si eu fac o poza si apoi intru in optiuni la poza si si dau expediere pe retele sociale, apoi scriu o descriere si VOILA! Poza e uploadata pe facebook, asta e metoda mea de a face poze cu phone ul fara a intra pe facebook, si mai e o metoda, intri pe facebook pe phone si apare un aparat foto, dai pe el si faci o poza si aia e uploada imediat pe facebook, dar e cam riscant ca poate poti gresi poza si faci FAIL-uri pe facebooklaughing sper ca ti-am fost de ajutor, credlaughing

| ramneanturaul1999 a răspuns:

Nu ai cum sa incarci o poza pe facebook fara sa intri pe facebook!