| PisicutzaCenusie a întrebat:

Cum faci sati schimbi fotografia de profil?

5 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Te duci la "Editare profil" din chenarul din stanga paginii, dupa care mergi la "Selecteaza imagine profil". Da click pe "Rasfoire" si alegi imaginea. Dupa salvezi profilul.

| GabrielaIoana a răspuns:

In stanga pagini apare o lista cu mai multe lucruri. Selecteaza din lista EDITARE PROFIL si acolo o sa iti apara Selecteaza imagine de profil si da clic pe Browse. Dupa ce selectezi imaginea apasa pe Salveaza profilul

| 97vladu a răspuns:

Cu mouseul

Răspuns utilizator avertizat
| Cybertron99 a răspuns:

Observi ca in stanga cu culoare portocalie scrie "logat ca Petrutzzu2001" te uiti in lista aia, dai pe editare profil si o sa vezi ca iti zice undeva browse, unde incarci pozawinking