| RamonaPgstai a întrebat:

Cum i`au dupa facebook adresa mea adica sa-i trimit cuiva facebook`ul meu plz help me:X

fundawinking

3 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Buna,ii dai numele si te cauta el, pe urma iti cere prietenia. daca nu iy trimiti linkul de la profilul tau

| Alecssa a răspuns:

Dai pe "profilul meu" si copiezi adresa. NoROCK!

| PasareaNeagra a răspuns:

Ii zici numele si prenumele tau de pe facebook si sus este cautare si accesezi cautare numele tau si apare, sau mai este o optiune sati inviti toti prietenii care doresti de pe skype yahoo icq(etc) sa iti vada profilul sau sa te adauge la prieteni. Mult Succes.