| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii demonstrez mamei ca o iubesc?
Fundalove struck

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să o asculți și să nu-i întorci vorba. Este cea mai de preț persoană din viața ta.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Ascultand-o big grin

| dumitruanca17 a răspuns:

Sa o asculti, sa o ajuti la treburi prin casa si mai ales sa inveti binewinking`!

| cryssbby a răspuns:

Draga mea, eu iti sugerez ca ii faci o felicitare cum stii tu si sa scrii o poezie facuta de tine sau luata de undeva si sa-i dai o floare(floarea favorita) si sa ii spui ca o iubesti...sau sa ii faci ce vrei si stii tu...mai punete si tu in locul ei sa vezi cum ar fi si ce ti-ai dorii-eu spun ca orice ii vei darui va fi din inima si orice ii va placea-gestul conteaza sa stii si tu-si iti mai zic ceva cel mai frumos cadou esti tu (invatand)(ascultand)-mult succes te pup-fundita!

| AnutzaTa a răspuns:

Pai fa-i o felicitare spunandu-i in acea felicitare ca ea este ca un smarald pentru tine si ca o iubesti din suflet.Sau ofera-i o floare dar nu conteaza cat de mare sau mica este deoarece in acea floricica este dragostea ta pentru ea. Funda?

| ledzepp a răspuns:

Poti sa-i zici.Dar in cazul in care vrei si o dovata fizica pe langa,ar trebui sa ii aduci un cadou facut de tine,sa vada ca iti pasa,ca ai putea sa te straduiesti pentru ea. Pune-te in locul ei,gandeste-te ce ai vrea de la copilul taubig grin.Ea va aprecia gestul oricum(iubirea nu se exprima prin lucruri,ea vine din inima si nu are pret,nu se termina, nu se consuma).Sau ai putea sa ii scrii o poezie facuta de tinesmugbig grin, asta chiar ar face-o sa se simta speciala