| Zăppă a întrebat:

Cum ii spun preotului ca m-am masturbat?

6 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Cam grea intrebare.Pur si simplu ii spui.Credthinking
Sau ii spui mai pe ocolite.
Vedeti de ce nu-i bine sa faceti astfel de lucrurihappy.
Sper ca te-am ajutat.paa:*

| TSO7 a răspuns:

Nu ii spune "m-am masturbat", spune-i "am cazut in necuratie sexuala" si va intelege.

| AlexandraSmiley a răspuns:

Nenea popa ma masturbez, si daca imi zici sa ma las nu pot!

| UnusualV a răspuns:

Nu -i spune laughing).
sau daca vrei neaparat, ii zici asa. directlaughing
e secret tot ce-i spui preotului thinking

| kryssy_6491 a răspuns:

S-ar putea sa nu te simti comfortabil,dar trebuie sa-ti pui increderea in Dumnezeu, depinde de preot, daca este un preot cu experienta s-ar putea sa te intrebe el, daca nu ii spui tu; de ex:parinte am pacatuit cu gandul si cu fapta, m-am indulkit cu placerile trupesti fara a avea raport sexual cu vreun baiat si pentru asta regret.Parintele cu siguranta te va intelege si iti va da Canon de facut [ca unfel de pedeapsa]asta se da la toti credinciosii.prin acest Canon si rugaciunile spuse de preot iti vei spala pacatul. tine minte canonul trebuie facut! succes si astept sa imi spui ce ai facut te-am pupatkisskisskisswinking

| BubbleGum_9864 a răspuns:

Daca ai avut curaju' sa o zici pe net poti si la preot happy