| Rucky a întrebat:

Cum il cheama pe acel actor care joaca in gossip girl... in serial stiu ca il cheama Nate big grinFUNDA!

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Chace Crawford as Nathaniel Archibald
deci Chace Crawford
http://en.wikipedia.org/wiki/Nate_Archibald_%28Gossip_Girl%29

10 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Numele lui adevarat este Chace Crawford.
Citeste mai multe aici: http://en.wikipedia.org/wiki/Chace_Crawford

| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Nate Archibald sau Don Juan

| CanTrioTc a răspuns:

Chace Crawford :d

| ioηelα a răspuns:

Chace Crawford
funda? puppy dog eyes

| GeOrGiAnA_8498 a răspuns:

Chace Crawford

| Rucky explică:

@vanny vezi ca undeva sus in stanga e o casuta cu verde unde scrie "pune intrebarea ta aici"

| cazzo a răspuns:

Chuck

| Dαиełłe a răspuns:

Christopher Chace Crawford:*:*:funda?

| GeorgianaVonGrunge a răspuns:

Chace Crawford

funda? :*

| razvan05 a răspuns:

Maaaaa.snt mai nou pe TPU si nu prea descurc:d cum pot sa pun si eu o intrebare, adica sa postez o intrebare? adica am cont dar vad ca pot doar sa dau raspunsuri, dar nu stiu cum fac sa postez o intrebare? some help. pls )funda(winking