| Ana98 a întrebat:

Cum imi dau seama ca un baiat ma place cu adevaratraised eyebrows?

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

In cazul unui baiat este mai greu fiindca ei sunt mai prostuti, noi avem ceva special putem sa ne dam seama daca ne place sau nu. Chiar daca vrem sa recunoastem sau nu, ori inca nu am descoperit ca putem face asta.
O sa-ti dai seama din felul in care vorbeste cu tine, cat de mult te baga in seama si se apropie de tine, privirea accea de catelus fericit care da din coada si zambetul sincer care niciodata nu poate fii confundat cu alte zambete.
SUCCES SI FII ATENTA LA TOATE ACESTE ELEMENTE, ASTFEL O SA-TI DAI SEAMA happy

4 răspunsuri:
| Ana98 explică:

Mersi mult

| Ana98 explică:

Sa stii ca a si functionat.

| ely_8945 a răspuns:

La mine stii cum a functionat? i-am zis ca il plac prini pdrieteni comuni si asa am si fost cu el

| Dan1011 a răspuns:

Fa-te urata si vezi daca il mai intereseaza.