| larystar1998 a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat ma place cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| Xenya a răspuns:

Dupa cum se comporta cu tine!

| larystar1998 explică (pentru Xenya):

Daca se uita in ochii mei mereu cand face o gluma se uita la mine sa vada daca rad incearca sa se bage mereu in vorba si sa iasa in evidenta..se pune?

| Xenya a răspuns (pentru larystar1998):

Da

27 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand sunteti fata-n fata, te uiti in ochii lui si apoi la pantaloni.

| h3r a răspuns:

Te place aproape cu adevărat...

| larystar1998 explică (pentru h3r):

Daca ma place aproape cu adevarat de ce nu mi zice in fata?

| izabelabela10 a răspuns (pentru larystar1998):

Pentru ca poate este rusinos

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Dupa comportament, dar eu sunt in aceeasi situatie...Habar n-am fiindca tachineaza fetele si ma face geloasa.Ai putea sa-mi spui cum se comporta in preajma ta, poate ca te voi ajuta mai mult asa happy

| larystar1998 explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Pai cum am zis si mai sus se uita numai la mine, cand face o gluma se uita sa vada daca rad, ma face incontinuu geloasa si se uita la mine, incearca sa iasa in evidenta si se da mare de fata cu mine...

| grab a răspuns (pentru larystar1998):

Da, te place.
Acum ca ai aflat cum ai de gand sa actionezi?

| larystar1998 explică (pentru grab):

Nici eu nu stiu pentru ca si eu am orgoliul meu...amandoi suntem foarte orgoliosi.tu ce zici sa fac?

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru larystar1998):

Pai si atunci de ce mai intrebi? Siigur te place!batting eyelashes

| larystar1998 explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Cum fac sa ma bag in seama cu el pe fb adica ii zic buna ce faci si dupa ce mai vorbesc cu el?

| grab a răspuns (pentru larystar1998):

Daca vrei sa vorbim, da-mi un prv si iti fac eu speech care te duce garantat la rezultat happy

| larystar1998 explică (pentru grab):

Ti am dat cerere da mi mesaj tu si zi-mi ce pentru vb cu el

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru larystar1998):

Ii spui un "hey" mie imi se pare mai dragutbatting eyelashes. Si il intrebi ce face, daca spune bine, il intrebi daca vrea sa iesiti astazi pe afara, sa ivorbiti ceva serios. Daca v-a accepta poate chiar se gandeste ca tu vrei sa-i spui sentimentele.Asa va intalniti si ii spui sa ramana intre voi, ii spui ca dupa ce ii vei spune tu ceea ce trebuie sa te lase putin 5 minute si dupa discutati(il pui sa promita)si ii spui, dupa care in timpul asta el se v-a gandi cum sa iti raspunda, iar conversatia asta v-a fii importanta in relatia ta cu el.

| larystar1998 explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Nu l chem afara afara oricum o sa stam in weekend cand mergem la munte o sa stam toata vara asfara dar nu am curaj sa l chem

| grab a răspuns (pentru larystar1998):

Nu am primit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cat de repede iti baga ''steguletul'' in fundiclaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Lily8 a răspuns:

Observa daca iti e alaturi, daca te ajuta cand ii ceri, daca e atent, daca zambeste si se bucura in prezenta ta, daca va distrati impreuna.Chestii din astea de comportament.

| larystar1998 explică (pentru Lily8):

Da mereu radem si ne tachinam ...deci ma place sigur...acum poate am curaj sa actionez

| Lily8 a răspuns (pentru larystar1998):

Atunci actioneaza cu incredere.winking pup

| larystar1998 explică (pentru Lily8):

Mersi :*

| kata9kata a răspuns:

Hey ^_^
Dupa cum se poarta cu tine, cum vorbeste etc.

| PokemonCuSapaliga a răspuns:

Deci pana la urma si animalele au voie la dragoste? Fatuca tu pari mai mult a Dihor decat a om si cred ca esti mai confuza ca un rinocer care naste stiu ca e frustrant dar adapteaza-te ca viata o sa fie cruda cu animalele ca tine

| sapacanebunu a răspuns:

Simplu! se uita la tine cu un o fata mirifica de puta stransa in constipatie, din ochi ii iese muschi zigomatic din nas multi miriapozi pe stop iar din gura.ce sa mai zic ..melci turbati care fac usturoiul sa usture si mai are si o dihanie de mangusta neagra cand o vezi ti se acreste laptele. asa iti dai seama! sper ca te-am ajutat happy

| Roman_Cosmin_1994 a răspuns:

Il vezi cum se comporta fata de tine.