| SweetyღGirl a întrebat:

Cum imi pot intinde parul fara placa? ceva ce il poate tine intins cam o zi intreaga.

3 răspunsuri:
| Nicole a răspuns:

Salut.
Cât de cât îl va ţine întins şamponul creeat pentru netezire.
Succes.

| Leops a răspuns:

Dal cu fixativwinking

| SoMesAy a răspuns:

Asta sigur te va ajuta...
dupa ce te speli pe cap ai grija sa folosesti balsam..iti prinzi parul ud(nici ud de tot sa fie umed)iti prinzi parul intr-o coada de cal jos cu un puf si inca alte 2-3 pufuri mai jos si sa-l faci sa fie dreapta coada apoi poti sa-l invelesti intr-un prosop...eu asa fac pentru ca inainte foloseam plac si s-a deshidratat rau de tot si seara dupa ce ma spal asa fac si tine o zi dar daca vrei mai mul inainte sa ti-l prinzi da-ti cu spuma fixativ e mult mai buna decat un fixativ eu folosesc tft si e foarte buna si il ti drept aproape 3 zile. sper ca ti-am fost de ajutor ..succes!::*