| RamonaPgstai a întrebat:

Cum imi pot schimba numele la album pe hi5 urgent funda:X:X:X

Răspuns Câştigător
| NoName_5366 a răspuns:

Deci. intri in album... dai pe gestionare fotografii acolo in stanga la unelte :d si cand intri acolo in stanga arata poza de coperta a albumului si langa este acolo scris cu albastru [editeaza albumul]. intri acolo si schimbi tot ce vrei :*... dai pe continuare si gata, e schimbat :d! Funda? :d pleasee am nevoie happy daca nu ai inteles ceva scrie`mi un mesaj si iti explic happy:*

2 răspunsuri:
| EU_7813 a răspuns:

Dai la gestionare fotografi si acolo iti arata pozele tale ...eh tu dai unde scrie cu albastru eiteaza albumul si iti scrii numele dai ok si gata:* Fundita?:O3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fanatici de funditserolling on the floor
la ce ai asa mare nevoie de ea?laughing