| cclexa a întrebat:

Cum imi schimb parola la mess?
va rog cat mai repede, funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Deshizi mailul. Dai acolo sus unde schir micut hi,.(numele) -> dupa iti apare o lista cu cateva optiuni. Dai clik unde scrie 'accout info'si ti se deschide o pagina unde trebuie sa completezi parola.happy. dai acolo. dupa dai 'sing in "dupa dai clik pe "chande you password". De acolo te descurci ca trebuiesa scrii parola:*

| Bogdana a răspuns:

Intrii pe yahoomail, dai la "i can't acces my acount" apoi "i forgot my password si apoi trebuie sa raspunzi la intrebarile secrete si sa iti scrii noua parola.Bafta!happy

| Dee0tzaA a răspuns:

Dai sus la lista de mess, "messenger"->"my acount info" si de acolo

| ella_7332 a răspuns:

deci cand intri pe mess iti arata sus messenger, contacts, action, help. tu trebuie sa dai la messenger apoi la my account info, pe urma se deschide o pagina si trebuie sa scrii parola de la id, apoi dai la change your password iti scrii parola initiala si pe urma pe cea care vrei sa ti-o pui!happy

SUCCES!

| ella_7332 a răspuns:

Funda?

| elutza_8527 a răspuns:

Pai dai la

forgot your pasword (mai jos unde scrii id-ul si parola)

apoi dai next

scrii id si copii codul ala care ti-l da cu cifre si litere

apoi raspunzi la intrebarile care leai scris cand ti-ai facut id happy

funda?
pls