| middle654 a întrebat:

Cum iti poti da seama ca un baiat mai "smecher;; te place si nu doar vrea sa isi bata joc de tine?

3 răspunsuri:
| paulaaaaa a răspuns:

Dupa felul cum iti vorbeste, cum se comporta cu tine. Daca te ia din start cu hai sa ne... e clar ca vrea sa isi bata joc. Dar daca el iti vorbeste frumos, vrea sa va intalniti des, mereu iti da mesaje sau te suna, cand va intalniti se comporta super cu tine, atunci el tine la tine si nu isi bate joc! Bafta :**

| neutrino a răspuns:

Dupa modul in care tu pui problema, nu exista decat a doua varianta.

| τττ a răspuns:

Bună,
Nu-ți recomand,, șmecherii". Aceștia nu prea iubesc și înșeală.
Pa, pa.