| mulinobianco a întrebat:

Cum masturbeaza baietii?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cu grija. 90% din accidente se intampla in casa

Elianna
| Elianna a răspuns:

Cum masturbeaza baietii fetele sau cum se masturbeaza ei insisi? Ca nu am inteles ce nu stii!

| DragonFLoW a răspuns:

laughing doar nu vrei sa ti se explice tot procesul? Definitia de pe un site cu religie si alte aberatii :
"Masturbarea se poate defini ca o actiune a bărbatului sau a femeii de a-si atinge si manipula organele genitale in scopul producerii de plăcere sexuală. Sfărsitul acestui act este punctul in care persoana respectiva atinge o stare de plăcere foarte intensă, numită orgasm. Lucrul acesta implică eliminarea de lichid seminal in cazul bărbatilor, si atat miscări ale vaginului cat si a altor părti genitale in cazul femeilor. Masturbarea este un act de auto-satisfacere sexuală. "
Daca vrei sa afli intreaba un baiat, daca vrei sa stii mai multe masturbeaza tu un baiat sa vezi live cum e.

Mi-e imposibil sa cred ca nu stii asa ceva, baietii in esenta lor si in tot ce au ei mai bun, arata acest semn cu mana reprezentand masturbarea si chiar foarte des, il vezi pe strada, la scoala, oriunde unde sunt baieti. De ex convs intre 2 baieti A:" Ce-ai facut co**e azi? " B: "ehh, ***...(aici arata semnul, de obicei o miscare a mainii inainte - inapoi tinand un obiect imaginar de forma cilindrica, si de obicei mana este pozitionata in fata partii inferioare a abdomenului ). Cam atat, daca esti asa de curioasa, si netul nu te ajuta sa-ti dai seama cum fac baietii l... se masturbeaza, pot sa-ti desenez laughing.

| LexUTz a răspuns:

Tu ce vrei sa stii de fapt? laughing
Cum te-ar masturba un baiat sau cum se masturbeaza el? rolling on the floor

| DanMp3 a răspuns:

Cu mana?

| M4RC3L a răspuns:

Ce intrebare de 'cacao'...rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema ar fi alta...Chiar ai aflat tot ce se poate afla pe pământul ăsta şi pe Internet şi rămăsese numai chestia asta? Ori ăsta e nivelul până la care ajungi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce aveti ma cu fata e si ea curioasa.laughing

| Gigi_1967 a răspuns:

Pai daca vrei sa afli si esti baiat poti incerca, dar daca esti fata pot sa iti arat eu cum doar un tel la nr 0764677080 si daca esti din buk.