| varasa12 a întrebat:

Cum. Pot afla daca colegul de banca ma place am12

Răspuns Câştigător
| ACEofCARDS4 a răspuns:

Daca se uita frecvent la tine ar fi unul din semne. Daca incearca sa fie dragut/amabil cu tine e alt semn. Daca te implica in conversatiile pe care le intretine cu altii.Totusi eu as cauta un moment in care sa pot vorbi cu el intre 4 ochi, pentru a-l putea intreba direct.Ai 12 ani. Ceva de pierdut? Nu cred...

2 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Il intrebi daca te place.Cea mai simpla metoda happy

| 4343gddhkied a răspuns:

Intreaba-l, e cel mai simplu big grin! Sau poti sa iti dai seama dupa comportamentul sau in preajma ta.