| Selenaaaa a întrebat:

Cum pot afla numarul de mobil al unei persoane daca ii stiu si numele si adresa. PS:numarul este nou, de cateva zile - o saptamana.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu ai nici o șansă, decât dacă i-l soliciți personal. Nu contează dacă e număr nou sau vechi, înțelege că e număr privat. Deci, fiecare om are dreptul la confidențialitate. Nu ți-l poate dezvălui decât el. Ori, dacă poți, integrează-te în cercul lui de prieteni ca să-l afli... Poate găsești un mic trădătorwinking.
Dacă era număr de fix, mai existau șanse de a-l afla (dintr-o carte de telefon, de pe un site etc), dar chiar și acolo există o politică de confidențialitate, mulți păstrându-și numărul la... secret. Chiar și eu big grin.