| TheGirlWhoHasNoName a întrebat:

Cum pot alunga fumul de tigara? Vreau sa ma duc la o intalnire cu un baiat care nu suporta mirosul de tigara si vreau sa stiu cum pot sa alung mirosul de tigara din gura, de pe maini si de pe haine? Si cand vin musafiri la mine as vrea sa stiu cum sa scot mirosul de tigara din covoare, perdele si aer efectiv?

5 răspunsuri:
| yyyyy a răspuns:

Pai spala-te ce ai putea face? Iar in legatura cu hainele le speli si pe ele. Doar acum nu toate hainele atre miros a fum. Doar au fost spalate nu?! mirosul din covoare il poti indeparta dand cu peria pe covoare si avand o anumita solutie de covoare. Iar din perdele le speli, nu-i normal? Acum sunt perdele care nu pot si spalate la masina dar le duci undeva la spalat si ca sa scape de mirosul de tigara din aer aerisesti camera. Nu stiu de ce ai mai pus aceasta intrebare. Nu e normal oricare raspuns pe care ti l-am dat eu? :*
Sper ca te-am putut ajuta. :*
Pa, pa.

| LolaLollita a răspuns:

Nu mai fuma in casa. Pentru par, foloseste un spray de par. Pentru gura: guma demestecat.

| beastboy84 a răspuns:

Ce ai spune sa incepi prin... a nu mai fuma? big grin

| Dudyy a răspuns:

Il iubesti? Daca da, lasate de tigara big grin.

| TheGirlWhoHasNoName explică:

Vreau sa va zic ca nu ma voi lasa de tigara asa ca nu mai insistati.