| DyaDyana a întrebat:

Cum pot anula propriul meu cont de facebook? S-a intamplat ceva cu el si nu mai ma pot conecta. Asa ca vreau sa il anulez dar nu stiu cum.Ma poate ajuta cineva? FUNDA...promit!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

AccountKiller este un site web care ne poate ajuta ca sa ne stergem contul nostru de pe Skype, Facebook, Windows Live, Twitter, Hotmail, MSN Messenger si Gmail Habbo, iTunes. Intra aici http://www.accountkiller.com/en/ click pe casuta de la care vrei sa-ti stergi contul ->urmeaza pasii.

1 răspuns:
| alexdak a răspuns:

Cand esti pe pagina de facebook dai click pe sageata indreptata in jos din dreapat sus a paginii de facebook. Selectezi account settings, iar din stanga selectezi meniul security. In noua fereastra aparuta o sa observi undeva jos optiunea deactivate acount. Dai click acolo si mai departe cred ca te descurci.