| DiamondSnow a întrebat:

Cum pot deveni mai draguta, adica totat lumea imi spune ca sunt frumoasa de la copii de varsta mea pana la adolescenti din liceu si adulti imi spun ca arat ca un inger dar cand ma uit in oglinda nu vad asta, imi puteti spune ce sa fac dau funda m-ar ajuta daca v-ati uita la poza mea de profil

3 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Nu te m-ai uita in oglinda.

| georgiana999 a răspuns:

Eu fac asa:
De EX:Uita-te in oglinda si scrie pe o foaie ce iti place cel mai mult la tine( gura; nasul; ochii; zambetul; parul; culoarea parului; etc) dupa ce ai scris cam tot uitate iar in oglinda dupa aceea iar in foaie si o sa fi uimita de cate lucruri ai scris; in concluzie te vei simti automat mai bine ( la mine merge).

| aaadddyyy a răspuns:

Simtete draguta si asta iti va da incredere in tine si asta vor observa si ceilalti love struck fi originala si naturala, zambeste mereu si ajuta-i pe ceilalti si asta te va face indragitahappy