| gabystar a întrebat:

Cum pot face ca sa economisesc banii mai repede.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Renunta la tot ce nu iti trebuie neaparat.si cumpara numai extremele de care ai nevoie.si vei economiwinking

| Zmeura a răspuns:

Pai cumparati ceva doar dac iti trebuie si nu it mai luat dulciuri de afara

| eddy_3193 a răspuns:

Daca fumezi te laşi de fumat, renunţi la gustările pe-afară / îngheţate / sucuri. Dacă ceri bani de buzunar părinţilor îi păstrezi. Renunţi pentru o scurtă perioadă la shopping, vorbeşti mai puţin la telefon, te angajezi să împarţi pliante.etc. Succes!