| Liza0o0 a întrebat:

Cum pot face mai multe credite pe imvu? Am facut Chat Now, Catelul si chestia cu facebook fan.Am auzit de o metoda...Cu luatul creditelor din alte conturi; imi explica cineva cum se face? Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| ºÐiänä Märiäº a răspuns:

Intra pe Forum si participa la concursuri.
Eventual iti cumperi numele si faci produse happy
Si nu poti lua credite de pe alte conturi [asta daca nu e hack] pentru ca promo credits`urile nu se transfera. Daca te prinde ca faci hacking iei ban ori iti blocheaza ip`ul. tongue

4 răspunsuri:
| Liza0o0 explică:

Dar cum particip la concursuri ca nu imi da voie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu :p:p.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge nu poti transferA cr.

| HappyForYou a răspuns:

E mai greu de explicatdar incerk...te duci la imvu la free credits sh apoi dai refer a friend apoi scrii adresa de email sh completezi celalate cu ce vrei su dai continuie sh apoi astepti sa vina meil la mess sh cand tia vnt meilul dai pe el sh dai mai jos dai yes de 3 ori faci contul shpui pe cineva sa intre pe el sh sa te invite de 5 ori fara sa iasa de e nici un chat sh apoi daca vrei mai mult cr mai faci asta inca 1