| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot fi fata perfecta la fizic? [ adica cum sa ma pensez corect..cum sa ma machiez corect si etc. ]
Va multumesc anticipat!
Fundia! :**

Răspuns Câştigător
| BrunettaIubesteeMicutsuu a răspuns:

Nu exista perfectiune. Dar daca tu simti nevoia de a te face mai frumos/oasa fizic vorbind, ai putea sa consulti un cosmetician. Iar despre pensat si machiat, ai putea sa mergi dupa aceea la un salon de cosmetica, dupa ce mergi la cosmetician, iar la salon le poti cere sa te macheze corespunzator. Sper ca te-am ajutaaat. Funitaa? :*

1 răspuns:
| NoShit a răspuns:

Întrebare gheistă.