| Animeegirl a întrebat:

Cum pot grabi aparitia ciclului menstrual?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai cum.

| Marii a răspuns:

Nu poti. Si cand o sa-ti vina o sa-ti doresti sa nu fi avut.

| unconnected a răspuns:

laughingCum sa grabesti aparitia ciclului menstrual? E imposibil. Numai daca mananci toata ziua hormonilaughing(glumesc).E ceva normal.Nu poti stii exact data cu precizie cand o sa-ti vina.

| Miruna1234 a răspuns:

Depinde cat de dezvoltata esti. Este imposibil sa iti vina cand vrei tu. Crede-ma in locul tau nu as pune o intrebarea ca asta. Si cand o sa-ti vina o sa te saturi pana la lacrimi. happy

| Animeegirl explică:

Nu,dragii mei, am ciclu de 2 ani. Dar vreau sa vina mai repede ca sa nu ma prinda o data importanta. Nu vreau sa fiu pe stop atunci. happy

| LoreeeeeeeexD a răspuns:

Asta vine de la sine.Cunosc fete la care le-a venit si la 16 ani.