| TheOne19 a întrebat:

Cum pot oferi unei fete un sarut frantuzesc de neuitat? Poate spune cineva ce ar trebui sa fac mai intai? Sa o sarut normal? FUNDA celui care ma ajuta

1 răspuns:
| SookiexD a răspuns:

Nu stiu daca sa tratez intrebarea asta serios laughing dar hai sa fiu bunhee hee
Gaseste un loc romantic, de ex aici la Brasov avem niste leagane duble super interesante smug, sunt sigur ca si la tine e ceva dragut pe acolo, si o saruti normal, dar cat mai lung, si usor usor incepi sa folosesti si limba smug cu cat mai lung cu atat mai romantique ^.^ TRY IT OUT! DON'T BE A PUSSY laughing Bafta big grin