| Ionelaa28 a întrebat:

Cum pot promova o poza de pe facebook pentru un concurs? Am nevoie de cat mai multe like-uri si ma gandeam daca ma puteti ajuta cu niste site-uri sau blog-uri unde pot posta link-ul cu poza. Multumesc frumos!

1 răspuns:
| SolitarHacker a răspuns:

Era un truc unde iti dadea automat 10000 like :rolling on the floor la stare punea link la poza cu descriere si pe urma urmai niste pasi si iti veneu like`uri cu nemiluita laughing) dar asta numa la stare ns daca si la poza sfatul meu e sa cauti pe youtube sigur ai sa gasesti ceva pentru problema ta big grin