| Danyella97 a întrebat:

Cum pot sa aflu ca persoana draga intr-adevar ma iubeste?

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Comunicarea e totul. Fara comunicare va fi foarte greu. E extrem de simplu. Comunica cu el si fiti sinceri unul cu celalalthappy

| KristalPop a răspuns:

Anumite gesturi, anumite fapte, anumite vorbe pot să arate dacă persoana respectivă are o afecţiune faţă de tine, însă nu poţi fii niciodată sigur, mai ales când iubeşti. El poate profita de iubirea ta. Într-o relaţie de afecţiune doar unul iubeşte, iar celălalt se lasă iubit.

| Marcelusha12 a răspuns:

Sau daca nu ai aia cu comunicatu exista pe net o multime de teste in care scrii despre persoana data... funda plizz.