| VladestepeTPU_1303 a întrebat:

Cum pot sa aflu daca Pc-ul meu are virusi? Sau daca am sters site-urile pe care le-am accesat pot se le sterg sa nu se mai vada absolut deloc?

4 răspunsuri:
| valy a răspuns:

1)Instaleaza un antivirus. dai cautare de virusi.de preferat bitdefender.sau avast.si daca ai scoate-le cat mai repede.
2)Mergi in browser si apasa Ctrl+Shift+Del si iti alegi pe ce perioda vrei sa stergi site-urile. daca vrei sa nu iti mai apara deloc.alege Everything

| FanMJJ a răspuns:

1pai ca sa afi daca ai virusi dai la antivirus si da clik pe scan computer si standard scan,
2 daca vrei sa stergi site-urile pe care le-ai accesat intra in istoric si sterge istoricul de o zi, de o saptamana, de o luna ai mai multe alegeri bft

| melc a răspuns:

Bai vlaaad, ai cont TPU si nu mi'ai ziiis?
1. dai un scan cu X antivirus pe care se presupune ca ar trebui sa il ai rolling eyes
2. pai daca ai internet explorer te duci in tools, delete browsing history si de aici te descurci, daca ai chrome te duci la chestia aia din colt, de sub X, dai pe history, dai edit items, dai clear items blah blah pe acolo, daca ai altele. idk laughing

Răspuns utilizator avertizat