| andrada a întrebat:

Cum pot sa editez o poza cu mine dar sa iau fundalul de la alta poza? gen plaja de exemplu' happy cum fac la photoshop? sa vede tare ca e fake?laughing funda cine explica cel mai bine :*

2 răspunsuri:
| FlyingSoul a răspuns:

Daca vrei sa folosesti photoshop ai variante:
1.Cea simpla: http://www.youtube.com/watch?v=2SJcnOeEkdY
Faci ce face tipul numai ca pe tine nu pe fundal, apoi dai ctrl+J, dupa deschizi poza cu locul unde vrei sa "Apari"; apoi folosesti prima unealta din tabul cu instrumente si tragi efectiv zona selectata si o incadrezi in fundalul unde vrei sa apari.

| CryssCS16 a răspuns:

Pai pe telefon? sau pe calculator? pe telefon, dai la o poza care o vrei tu si dai Editare.dai acolo si cauti.la PC e diferit.ai 2 alegeri:1 dai cu paint 2 cauti pe internet si scrii Photo editor. ceva de genul. sper ca te-am ajutat.