| Cristal11 a întrebat:

Cum pot sa fac o revista? Stiu ce sa scriu in ea,dar nu stiu cum sa fac paginile,sa o public, d-astea.
funda

Răspuns Câştigător
| mykydutza08 a răspuns:

Buna! Pentru a publica o revista este un drum lung si costisitor, de ce nu incerci sa incepi cu un blog, vezi cum iti merge acolo, daca strangi comenturi si daca ai vizualizari, si pe urma te poti gandi daca vei avea succes cu o revista, pana la urma nimeni nu isi doreste sa se apuce de ceva si apoi sa constate ca nu are succes.
Cum iti poti face un blog poti afla pe https://www.blogger.com/ Funda.