| Xulescu2 a întrebat:

Cum pot sa fac sa treaca timpu mai repede? pentru ca prietena mea e plecata in austria si vine peste 2 luni sad si mi se pare o eternitate pana cand va veni inapoi. sugestii?

12 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Spune de unde esti intai. Eu daca as fi in locul tau, m-as apuca sa fac qigong si arte martiale.

| iauru a răspuns:

Du-te in austria

| Barajag a răspuns:

Intotdeauna sunt metode de a alunga singuratatea prin a asculta muzica, sa iesi la o plimbare, sa faci ceva util prin casa si bineinteles ar fi si mai bine daca ai avea un job, asa va trece mai repede timpul si nici nu-ti vei da seamahappyBafta!

| Xulescu2 explică:

@pisica agent secret punete un pic in locul meu =P

| bogdan90 a răspuns:

Gaseste-ti un hobby asculta muzica iesi cu baietii la bere du-te la sala gaseste-ti alta prietena pana vine inapoi a ta si ii dai papucii aleia si stai din nou cu a ta important fa cat mai multe iesiri in casa o sa innebunesti crede-ma! am simtit-o si eu esti baiat destept gasesti tu ceva Bafta la asteptate... stii cum ii proverbul ala Rabdarea ii amara, dar fructele ei sunt dulci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din romania big grin si mas duce in austria dar am scoala =P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragul meu laughing numara zilele ca asa ai spus ca o sa treaca timpul mai repede... dar nu uita si aici in oras la noi iti poti gasi o prietena...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu uita niciodata ca prietena-ta te iubeste.
Faby. =)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul trece mai repede cand iti gasesti o ocupatie si nu te gandesti la ceea ce te macina.

| Anonim_8009 a răspuns:

Dati foc din clasa VIII a A

| Anonim_8009 a răspuns:

Inseamna ca o iubesti cu adevarat daca iti pare o eternitate sa astepti atat
dar spune asa fara perdea
crezi ca o sa puteti suporta sa va vedeti asa de rar
probabil ca nu poti sa mergi in austria pentru ca esti la scoala
si spune
tu crezi ca parintii ei o sa te accepte ca tu vrei sa mergi in austria
tonny
pana unde vrei sa ajungi cu relatiia asta?
crezi ca merita sa astepti atat
pentru ca voi va vedeti 2 3 ori pe an sau poate eu stiu nici atat

| Anonim_8009 a răspuns:

Du-te ma acasa
ma si culcate
maaaa
nu vezi ma
ca maj isi bat joc de tine
amu ce te caci pe tine 2 luni
fi serios cine stie
cati amanti are acolo prietena
ta
s. a uita dupa unu ca tine
ca tu problema nici nu mergi in veci in austria
pleaca
ma dati foc
tin cu VIII a A :X