| Cristu15Ma a întrebat:

Cum pot sa i spun unei fete ca o plac dar mai suptil are 13 ani la fel ca mine este in alta clasa si vorbim mereu ne lom in brate si vorbeste orice cu mine iar eu m-am indragostit de ea, stiu am 13 ani dar chiar simt ca vreau sa fiu cu ea. La ziua unei colege de a ei am fost invitat si eu si ea a avut provocare sa ma pupe pe gura si a facut-o de atunci nu mai pot sta fara ea ma gandesc mereu la ea. happy vorbesc nonstop cu ea pe wapp. Eu sunt mai popular asa in scoala iar ea este modesta dar foarte deaguta :*

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pai in timpul lungilor convorbiri de ce nu-i strecori subtil (nu cu p) cuvinte sau fraze din care sa rezulte ca esti indragostit de ea. Daca este si ea atrasa de tine sigur va intelege sensul celor declarate. Succes pe mai departe.

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

rolling on the floor) La asta nu m-am gandit.
Doub, uite ce imaginatie au oamenii astia.

| iSwag a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca dau zoom, e un fund in lumina. Ca un fel de CURcubeu.

| Happyjump a răspuns:

Daca stie sa scrie, ia-o. Invit-o la un lapte praf sau un suculeț si pune-i mana la subsol. Daca nu sa faci asta poti sa nu-i spui si sa lasi totul sa vina de la sine. Probabil peste 2 ani vei fi si tata.

| Doub a răspuns (pentru iSwag):

Baaaaaaaai, cum sa semene poza mea cu asa ceva, mai?laughing))))